رکورد بازار آهن در فصل ساخت و ساز

قالب بندی فلزی ساختمان | فروشگاه آهن آلات بنیامین

برای آگاهی از اخبار به روز بازار آهن آلات، با ما همراه شوید و به مطالعه محتوای جمع آوری شده زیر بپردازید.

در اوایل اولین هفته از تابستان با مشاهده افزایش نسبی قیمت ها در بازار آهن آلات مواجه شدیم اما زمان زیادی نگذشت که نرخ آهن آلات در اواسط هفته، کاهش پیدا کرد و به ثبات رسید ولی گزارش های به دست آمده، حاکی از آن بود که با ثبات و کاهش جزئی قیمت ها، تقاضای چندانی برای خرید آهن آلات وجود نداشت.

حالا با توجه به توضیحات بالا،  در بازار آهن آلات، نرخ آهن در روز گذشته هیچ نوسانی نداشته و به صورت ثابت بوده است و تنها محصولات برخی از مراکز عرضه با کاهش جزئی قیمت به فروش رسیدند.

در خصوص قیمت دلار باید گفت که در روز گذشته کاهش نسبی داشته و با نرخ ۴۹ هزار و ۳۰۰ تومان مبادله شده است.

قیمت میلگرد نیز در روز گذشته از طریق مبادی فروش به ثبات رسیده اما بیشتر کارخانه ها و مراکز تولیدی این محصول، میلگرد را با کاهش نرخ ۱۰۰ تا ۳۰۰ تومانی به بازار عرضه کردند که نرخ حدودی آن ها بین ۲۴۵۰۰ تا ۲۵۵۰۰ هزار تومان تخمین زده شد.

همچنین قیمت تیرآهن در برخی از سایزها بین ۲۰ تا ۱۰۰ هزار تومان روند نزولی پیدا کرد و انواع سپری و ناودانی نیز در بعضی از ابعاد با کاهش نرخ ۱۰۰ تا ۴۰۰ تومانی همراه بوده اند.

ورق روغنی و قوطی های پروفیل آهنی نیز، نوسان چندانی در قیمت آن ها مشاهده نشد و تنها برخی از آن ها با کاهش قیمت ۴۰۰ تا ۸۰۰ تومانی در برخی مراکز تولیدی روبرو شدند.

با توجه به توضیحات بالا می توان نتیجه گرفت که بازار آهن آلات همچنان در آرامش به سر می برد و تنها تعدادی از این محصولات نیاز است که قیمتشان اصلاح شود.

با توجه به افزایش نسبی قیمت آهن آلات به دلیل پایدار بودن تحریم ها در اوایل هفته جاری، سیاست‌های دولت و کاهش نقدینگی، بازار آهن آلات در ثبات قیمتی به سر می برد و برخلاف انتظار که با فرارسیدن تابستان که فصل ساخت و ساز است و باید خرید و فروش آهن آلات در این روزهای سال افزایش پیدا کند، هیچ تقاضای چشمگیر و چندانی در خصوص خرید آهن آلات مشاهده نمی شود.

با سایت اینترنتی بنیامین می توانید از جدید ترین اخبارهای مربوطه به بازار آهن آلات مطلع شوید.

با این اوضاع قیمتی بازار آهن آلات، اگر تمایل به خرید انواع آهن آلات برای ساخت و ساز را در حجم عمده و خرده دارید می توانید از طریق فروشگاه تجهیزات ساختمانی بنیامین اقدام به خریداری محصولات نمایید.

فروشگاه تجهیزات ساختمانی بنیامین، انواع آهن آلات و تجهیزات ساختمانی را با سطح کیفی مطلوب و قیمتی مناسب به صورت حضوری و اینترنتی در اختیار مشتریان قرار می دهد و خریدی رضایت بخش را برای آنان به ارمغان می آورد.

به جهت خرید محصولات نام برده از این فروشگاه، می توانید با شماره های مشخص شده در صفحه تماس بگیرید.

تماس با کارشناسان فروش | فروشگاه آهن آلات بنیامین